Будівельні металеві колони

Металеві колони

Будівельні колони використовуються повсюдно. Це найважливіша ланка у будь-якій будівлі. Завдяки цим конструкціям споруда отримує додаткову жорсткість та надійність.

Колони, які застосовуються у сучасному будівництві, бувають кількох типів. В основному це прямокутні колони, схожі на балки. Вони мають підвищену міцність і надійність. Колони витримують величезні навантаження, тому їх застосовують як для будівництва приватних будинків, гаражів і ангарів, так і для зведення промислових об’єктів.

Для будівництва швидкомонтованих будівель будівельні металеві колони – головний елемент усієї споруди. За допомогою колон створюється міцний і надійний каркас, на який кріпляться решта елементів. Між собою балки з’єднуються спеціальними механізмами, що фіксують, або зварюванням. Після цього міцність конструкції досягає максимально можливих показників.

Колони з металуНаша компанія спеціалізується на виробництві та встановленні колон будь-якої складності. Завдяки сучасній виробничій базі ми можемо виготовляти як невеликі партії, так і величезні, які необхідні для зведення промислових об’єктів, складів та ангарів.

Крім того, ми пропонуємо свої послуги професійного монтаж металоконструкцій. Наші фахівці мають величезний досвід, що дає можливість монтувати балки, колони та інші металоконструкції максимально якісно та швидко.

Оптові клієнти працюють з нами за спеціальною програмою співпраці. Для них ми пропонуємо знижену вартість обслуговування, пріоритетне виконання замовлень тощо.

Якщо вам необхідно виготовити будівельні колони на замовлення Київ – тоді звертайтесь до нас! Наша компанія спеціалізується на виробництві якісних, надійних та недорогих металоконструкцій, які відповідають усім вашим вимогам.