Металеві шафи

Металеві шафи Київ є надійними функціональними сучасними меблями, які застосовуються в різних сферах людської діяльності. Залежно від типу та призначення конструкції шафи з металу можна встановлювати в офісах, банках, картотеках, спортзалах та багатьох інших установах. Така популярність легко пояснюється: металеві меблі забезпечують збереження особистих речей і документів і раціонально облаштовують простір, що дуже цінується за умови досить високої оплати оренди приміщень.
Ми виробляємо надійні та якісні шафи з металу для різних потреб. У нас можна замовити та купити шафи металеві одежні, бухгалтерські та архівні.
Металеві шафи Київ для документації (бухгалтерські) – незмінний атрибут багатьох сучасних офісів. Зазвичай їх використовують для зберігання документів, грошей та цінних речей. За необхідністю шафи металеві для документації можна обладнати спеціальним відділенням, яке замикається на окремий ключ. Воно називається трейзером.
Шафа з металу
Металеві шафи незамінні і для одягу в роздягальнях громадських закладів – починаючи з фітнес-клубів та закінчуючи роздягальнями для персоналу промислових підприємств. Одягові металеві шафи мають дверцята, що замикаються на ключ, що забезпечує збереження їхнього вмісту.
Металеві шафи в Києві для архівів – це компактна альтернатива громіздким архівним стелажам, які потребують великого простору для свого розміщення. Вони чудово підходять для зберігання незначних обсягів різної архівної документації у сучасних офісах.
Металева шафа Київ
Незалежно від комплектації та різновиду, металеві шафи, які на замовлення виробляє наша компанія, виготовляються із найкращих матеріалів на інноваційному високотехнологічному обладнанні. Шафи з металу всіх типів ми можемо поставляти і в цільнозварному, і в збірно-розбірному варіантах. Якщо клієнт побажає, шафи ми укомплектуємо додатковими полицями.