Модульні будівлі

Модульні будівлі являють собою дуже комфортабельні будівлі та споруди, що швидко зводяться, які складаються з блок модулів контейнерного типу. Такі блок-контейнери використовуються для будівництва модульних будівель до трьох поверхів, а також монтажу мобільних будівель без зведення фундаментів.
Швидкомонтовані модульні будинки Київ можна експлуатувати в будь-яких кліматичних зонах. Для цього використовують різну товщину або теплоізоляційні матеріали. Модульні дачні будинки та комплекси модульних швидкобудівельних будинків можна підключати до комунікацій міста, оскільки вони оснащені набором слаботочних та електричних мереж, а також сантехнічним обладнанням. Проте модульні будинки можна не тільки досить швидко встановити без будь-яких трудомістких будівельних робіт, але й просто перенести його в інший район з мінімальними витратами. Наша компанія виготовляє модульні будівлі будь-якої складності. Ціна на них більш ніж демократична.
Застосовуються модульні швидкобудуюємі будівлі у багатьох сферах людської діяльності. Раніше їх, як правило, використовували для будівництва так званих вахтових селищ. Але зараз їх використовують також як магазини, офісні будівлі, адміністративно-побутові комплекси, автосервіси, готелі та кафе.
Внутрішнє планування, склад та оздоблення модульної будівлі залежатимуть від того, для чого планується використовувати дану модульну будівлю.
У наші дні з розвитком інноваційних технологій можна створювати цілі комплекси із швидкомонтованих модульних будівель.
Отже, модульний комплекс із швидкомонтованих споруд – це ніщо інше як повноцінна побудова міського типу, яка підключена до зовнішніх мереж водопостачання, каналізації, опалення, електропостачання, систем прийому-передачі інформації та телефонії. Для забезпечення більш комфортних умов для проживання та роботи мобільні та модульні будівлі Київ вмозожно обладнати кондиціонерами, припливно-витяжною вентиляцією, системами сигналізації. У нас ви можете купити такі модульні будівлі, які вас влаштовуватимуть за всіма параметрами.
Блок модулі є універсальними одиницями для побудови будівлі або цілого комплексу будівель. Їх можна доставляти до місця монтажу залізничним, автомобільним чи авіаційним транспортом. Мобільні та модульні будівлі комплектуються всім необхідним для якісного монтажу та монтуються досить швидко. Швидкомонтовані модульні будівлі легко можна перепланувати, додатково розширити або зменшити і перемістити в інше місце. Для монтажу комплексу чи модульних будівель не потрібно звести міцний бетонний фундамент, а цілком достатньо обсипаного щебенем рівного майданчика.