Навіси з нержавіючої сталі

Навіс являє собою окрему конструкцію, де покрівля встановлена ​​на спеціальних опорних стовпах.
Навіси з нержавіючої сталі чудово поєднуються зі склом, профільними листами або полікарбонатом. Їх можна бачити і у місті чи за містом. Нержавіюча сталь стійка до впливу води, саме тому чудово підходить до монтажу на вулиці. Основою конструкції навісів є кругла або профільна труба, товщина якої зазвичай 1,5 мм і навіть більше.
Навіси з нержавіючої сталі Київ надають будівлі естетичного вигляду будівлі та виконують практичну функцію – захищають вхід будівлі від негоди. Слід пам’ятати також про те, що правильно виготовлений навіс може стати ефектною деталлю, що запам’ятовується, що прикрашає фасад будівлі. У нас ви можете купити навіси будь-якої складності та з будь-яких матеріалів.
Навіси з нержавіючої сталі
Велика різноманітність конструкцій навісів з нержавіючої сталі дозволяє вибрати варіант, що оптимально підходить саме вам. На відміну від виготовлених із чорної сталі, навіси з нержавіючої сталі відрізняються незначною вагою, більш швидким і зручним монтажем, довговічністю та міцністю.
Навіси з нержавіючої сталі чудово підходять для заміських будинків, а також можуть чудово підходити для автомобіля.
Конструкція навісу дозволяє підбирати опорні стовпи і як опори використовувати нержавіючі труби профільного або круглого перерізу. Нержавіюча сталь є оптимальним матеріалом для опорних стовпів у виготовленні навісів.
Ціна на нашу продукцію дуже приваблива.