Навіси

Навіси – це міцні і в той же час легкі конструкції з металу з покрівлею, виконаної з полікарбонату, металопрофілю або скла. Найпопулярнішими в наші дні є металічні навіси з полікарбонату, для якого характерні такі характеристики як висока несуча здатність, морозостійкість, мала вага і удароміцність. Крім того, такі навіси забезпечують приємне для ока розсіяне світло, яке також фільтрується від ультрафіолетових променів. Такі навіси для автомобілів захищають від опадів, перегріву і падаючого листя. Тому, за наявності такого навісу, ваш автомобіль буде надійно захищений, а значить, більше часу матиме бездоганний екстер’єр.
Навіс для автомобіля Навіси для авто Навіси для автомобілів від компанії Metalservis
Слід зазначити, що навіси з полікарбонату для автомобілів широко затребувані не лише приватними власниками, ними також облаштовується безліч сучасних парковок. Крім того, навіс із профнастилу або полікарбонату є економічною альтернативою дорогому гаражу, адже полікарбонат і металевий каркас мають доступну вартість.
І це ще не всі переваги таких конструкцій, як навіси з полікарбонату, адже вони не є нерухомістю, а значить на будівництво такої конструкції вам не потрібно буде займатися їх оформленням і домагатися дозволу на їх монтаж. Такі конструкції легко і швидко монтуються, переставляються на інше місце, а також дозволяють залишати машину під ними, тому вам не потрібно буде її щодня заганяти в гараж або відганяти на стоянку. Під таким навісом автомобіль буде надійно захищений від погодних сюрпризів.
Навіси для басейнів на замовлення у Києві та по всій Україні Цілісний навіс для басейну Навіс для басейну з полікарбонату
Навіси з полікарбонату часто використовують для захисту басейнів від погодних умов. Окрім очевидної практичної користі, ще й дозволяють покращити естетичне відчуття від знаходження під таким навісом, а також не займають багато місця. Дизайнерські рішення навісів для басейнів здатні вразити своєю різноманітністю навіть дуже вимогливу людину.
У нашій компанії ви можете на замовлення придбати навіс будь-якої складності, виготовлення якого здійснюватиметься досвідченими та кваліфікованими фахівцями. Швидко, недорого та якісно ми готові виготовити навіс за вашими кресленнями або розробити з урахуванням усіх ваших побажань індивідуальні ескізи.