Обрамлення ліфтів

Обладнання нашої компанії дозволяє виробляти практично будь-які оздоблювальні панелі та обрамлення з нержавіючої сталі та інших металів, у тому числі чорний метал з прикрашаючими та стійкими покриттями.

Головні особливості якісного облицювання ліфтових порталів та кабін обумовлюються величезним потоком людей, які часто користуються ліфтом. Внаслідок цього елементи облицювання повинні, безумовно, мати чудові естетичні та паралельно зносостійкі якості. Обшивка кабіни ліфта, красиві панелі кнопок, системи освітлення і вентиляції, обрамлення входів зобов’язані з часом зберегтися красивими і блискучими. Тому ми використовуємо лише якісні матеріали.

У нашому розпорядженні величезний вибір марок та типів некорродуючої сталі з обробкою поверхні. Залежно від ваших переваг, наша компанія “Метал сервіс” може запропонувати вам кілька типів поверхні обрамлення ліфтів. Ці панелі дуже важко забруднити або подряпати. А змити бруд і відчистити їх дуже просто.

Оздоблення ліфтів  Обрамлення ліфтів

На окрему увагу вимагають прогресивні стійкі напилення. Порошкові фарби певних видів дуже стійкі до всіляких подряпин та стирання. Але при цьому такі фарби чудово виглядають. Такі покриття часто наносять на металеві двері та інші металоконструкції. Обладнання нашої компанії дозволяє не тільки робити якісне обрамлення, а й обробляти його у повній відповідності до вимог наших клієнтів. Для нанесення на лист сталі візерунків або декоративних грат малюнка успішно використовується лазерне гравіювання металу. А всі важливі вентиляційні отвори, виготовлені за допомогою лазерного гравіювання, можуть бути у вигляді візерунків та орнаментів. Це рішення вправно прикрасить кабіну ліфта, принагідно вирішуючи важливі практичні завдання.

Якщо вам потрібне якісне та красиве обрамлення ліфта – тоді дзвоніть нам, і ви отримаєте найкращі вироби у своєму класі на ринку України!