Обробка металу

У наші дні, мабуть, лідируючу серед інших сфер людської діяльності займає обробка металу, яка включає велику базу інформації з виробництва деталей з різноманітними конструкційними і технологічними вимогами.
Вона поділяється на дві категорії обробки металу: зі зняттям та без зняття матеріалу.
Токарна обробка Фрезерування металу Шліфування металу Стругання металу
До першої групи відносять ті процеси, які забезпечують заготівлі вид та стан, які потрібні. Це:
  • Свердління – одержання в металозаготівлі різних за глибиною та розмірами глухих та скрізних отворів у цілісному матеріалі за допомогою спеціальних верстатів.
  • Токарна обробка – процес металообробки різанням поверхонь обертання (внутрішніх та зовнішніх), а також зняття фасок, торцювання, прорізання канавок, відрізання, нарізування різьблення за допомогою токарних верстатів.
  • Фрезерування металу – різання твердих та металевих матеріалів за допомогою фрез.
  • Шліфування металу – вплив на поверхню металозаготівлі абразивним інструментом.
  • Стругання металу – обробка металу різанням. У процесі цієї обробки із заготівлі знімають стружку.
До другої групи відносять заготівельні процеси, іншими словами отримують деталь з усіма технологічними та конструктивними припусками шляхом згинання, штампування, кування, прокатки та пресування.
У наші дні разом із перевіреними традиційними способами обробки металу також досить потрібні й інноваційні методи, які часом бувають більш продуктивними та досконалими. До таких способів обробки можна віднести металообробку лазером, ультразвуком або електрохімічним методом.
Наша компанія має свої цехи, які оснащені найсучаснішим та високопродуктивним обладнанням, що дозволяє здійснювати будь-яку металообробку швидко та якісно. Металообробка на замовлення Київ – це отримання в стислі терміни якісного виробу з металу, що точно відповідає кресленням та вимогам.