Перила металеві

Металеві поручні

Металеві перила – оптимальне рішення для будь-яких ганків та сходових прольотів у житлових будинках, офісних приміщеннях, муніципальних установах. За характеристиками міцності і функціональності, довговічності і стійкості до температур і вологи металеві сходові перила можна порівняти тільки з бетонними і цегляними огородженнями, але на відміну від таких мають стильний і привабливий зовнішній вигляд, до того ж більш прості в монтажі та виготовленні.

Основне призначення металевих поручнів – забезпечити опору під час ходьби вздовж конструкції, а також запобігти падінню. Металеві перила складаються з поручня, стійок та заповнення.

Перила для сходів металеві

Основні переваги металевих перил для сходів та ганків

  • Не потребують ретельного догляду, особливо якщо виготовлені з нержавіючих сплавів. Досить раз на сезон підфарбовувати металеві поручні, щоб забезпечити їм довговічну експлуатацію та привабливий зовнішній вигляд.
  • Не перешкоджають проходженню повітря та світла через себе та водночас надійно виконують обмежувальні функції.
  • Є повноцінним об’єктом екстер’єрного та інтер’єрного дизайнів, здатні зробити більш привабливим будь-який фасад чи приміщення.

В наші дні монтаж металевих поручнів – звичайна деталь для приватних та багатоповерхових заміських будинків, офісних центрів та муніципальних установ. Слід зазначити, що різні огородження з металу займають важливе місце в інфраструктурах міста (дорожні, газонні, нестандартні (поручні для інвалідів, антивандальні кріплення) та огорожі цвинтаря).

Металеві поручні

За способом технологічного процесу виготовлення металевих поручнів класифікують на два основні види: зварні та ковані.

Завдяки новітнім технологіям металевим поручням можна не лише надати художньої індивідуальності та краси, а й довговічності та високої міцності. Залежно від тематики та виду металевих огорож може змінюватися атмосфера інтер’єру будинку, скверу або будівлі.

Компанія Метал сервіс має величезний досвід у виготовленні металевих огорож. Використовуючи різноманітні стилістичні напрямки, наші фахівці здатні поєднати, наприклад, металеві перила Київ і ковані елементи як за вашим ескізом чи шаблоном, так і за кресленням нашого дизайнера з точним виконанням ваших побажань.