Побутівки

Побутівкою називається багатофункціональний виріб, який найчастіше застосовується для виконання різноманітних об’ємних універсальних завдань під час будівництва, на будівельних об’єктах, а також у промислових цілях, на садових ділянках та дачах. Їх можна використовувати як тимчасове житло, побутові приміщення, пости охорони, складські або офісні модульні мобільні будівлі. Використовуються вони також для забезпечення зручного відпочинку та побуту працівників, що знаходяться далеко від головного виробництва, для забезпечення тимчасового проживання, для мобільних госпблоків, прорабських та іншого.
Побутівки Київ – це міцна каркасно-щитова конструкція з металевим каркасом (силовим) та облицювальними сендвіч-панелями.
Мобільні модульні споруди або побутові пристрої адаптовані для різних кліматичних зон, серед яких і зони з важкими умовами використання.
Міцні металеві каркаси побутівки здатні витримати практично нескінченну кількість збірок/розбирань, перевезень та розвантажень. Більшість з них оснащені спеціальними надійними кріпленнями для зручного транспортування, навантаження/розвантаження та перевезення. Кріплення ми встановлюємо за бажанням замовника.
Купити побутівки ви можете на замовлення. Плазмове різання і ціна нижча за ринкову, а якість на високому рівні. Звертайтесь!