Полиці з нержавіючої сталі

Полиця призначена для зберігання посуду та іншого інвентарю. Сучасні полки з нержавіючої сталі дозволять вам максимально ефективно використовувати місце в житлових кімнатах, магазинах або офісах, складських або промислових приміщеннях. Порівняно з шафами та стелажами полиці з нержавіючої сталі мають відмінну компактність і досить мобільні.
Універсальність цих полиць досягається завдяки використанню у конструкції високоякісного профілю для виготовлення стійок. Самі полиці кріпляться до конструкції за допомогою болтових або зварних з’єднань, а також за допомогою розробленої для нержавіючих полиць міцної системи перфорацій та зачепів кріплення.
Нержавіючі полиці  вибирають, дивлячись для якого роду діяльності вони необхідні, площі наявних приміщень і типу, габаритів та маси вантажу, що складується.
Вибираючи полиці з нержавіючої сталі Київ слід передусім  враховувати розміри приміщення, в якому вони будуть встановлені. Висота установки полиці може змінюватись в діапазоні 1-4 метри якщо це буде багатоярусна підвісна полиця. Саму верхню полицю рекомендується навішувати на висоті не більше двох метрів, тільки в такому випадку людина середнього зросту зможе легко дістати її вміст.
Ширина полиць з нержавіючої сталі знаходиться, як правило, в діапазоні 0,8 – 1,2 метра. Справа в тому, якщо збільшити довжину полиці знизиться ціна погонного метра. Однак довгі полиці можуть прогинатися під важким вантажем. Тому вибираючи довжину полиць для складу або магазину необхідно враховувати масу та габарити вантажу, який буде розміщений на них. Також потрібно запам’ятати, що оптимальна глибина полиць від 0,3 до 0,6 метрів.
Будь-які полиці з нержавіючої сталі мають своє значення максимальних навантажень, яке обчислюється на основі використовуваного матеріалу: відсутність або наявність ребер жорсткості, товщина сталі, конструкція кронштейнів.
Зазвичай нержавіюча полиця Київ, яку виготовили в нашій компанії, здатна утримувати до 250 кілограмів ваги. Ціна, за якою у нас ви можете купити полицю з нержавіючої сталі, доступна кожному.