Продукція

Металеві конструкції та вироби на сьогоднішній день дуже потрібні: фасадні системи, металеві меблі, паркани, гаражі – всюди метал. Використовується метал практично скрізь: у будівництві, промисловості, архітектурі та навіть дизайні. Сталь дуже популярна як матеріал. З неї виробляють фасади, ескалатори, огородження, кронштейни, елементи декору, ліфти, обладнання для вулиць, ангари, культурні центри тощо. Будь-які вироби з цього матеріалу зручні, надійні та безпечні, при цьому довговічні та мають естетичний зовнішній вигляд. Все це та багато іншого виробляє українська компанія “МеталСервіс”, яка вже кілька років відома на ринку металоконструкцій та виробів як надійний та чесний виробник.

Компанія “МеталСервіс” пропонує вашій увазі наступний спектр продукції:

  • Металоконструкції будівельні (балки, ферми, колони) та господарські (ворота, сходи, паркани, козирки, сталеві двері, бурові шнеки тощо);
  • Всілякі вироби з листового металу (відливи, крапельники, ковпаки на стовпи, флюгарки, кожухи для труб, накривні планки, парапети тощо);
  • Токарні вироби будь-якої складності;
  • Підйомні механізми-траверси будь-якої складності.

Вся продукція, що виробляється нами, відрізняється бездоганною якістю, міцністю і довговічністю, при цьому ціни на неї найнижчі по всій Україні. Пояснюється дешевизна нашої продукції тим, що ми закуповуємо матеріал виключно у його виробників, без посередників, а також завдяки власній базі сучасного обладнання, яке відрізняється економічністю, собівартість продукції значно знижується.

Ще один аспект, що впливає як на вартість так і на якість, це наявність у штаті тільки високопрофесійних фахівців, які акуратно і чітко дотримуються всіх вимог (як замовника, так і технічних), завдяки чому брак металевих виробів, які вони виробляють, повністю виключений.

Будь-який виріб, вироблений на нашому обладнання та нашими фахівцями, проходить найсуворіший контроль на всіх виробничих етапах і точно відповідає заданим параметрам.

Звертайтесь до нашої компанії. Ми гарантуємо вам якість, точну відповідність вимогам та виготовлення до визначеного терміну. Нам ви можете довіряти собі!

Наша продукція