Проточка гальмівних дисків вантажівок

Кожен автомобіліст повинен розуміти, що чи не основна відповідальність за безпеку їзди автомобілем покладається на гальмівну систему. До того ж він зобов’язаний враховувати, що через тривалу інтенсивну експлуатацію транспортного засобу більшість його деталей і вузлів зношуються. Тому потрібна періодична їхня заміна. Не уникають такої ситуації та гальмівні диски. Так як на них може змінитися форма поверхні в результаті застосування до них навантажень, що повторюються, в момент гальмування.

Пропонована компанією «Метал Сервіс» проточка гальмівних дисків у Києві дозволить повернути їх у робочий стан та значно заощадити автовласнику сімейний бюджет.
Причини, з яких слід проводити таку мехобробку
Будь-який автомобіліст може звернутися до нас, якщо:
  • відсутня частковий або повний контакт дисків з гальмівними дисками внаслідок легкого їх перегріву;
  • у момент гальмування з’явилася невелика вібрація педалі або кермового колеса;
  • під час систематичного візуального огляду гальмівних дисків ви виявляєте на них механічні пошкодження або інші огріхи на поверхні.
Виявлення цих ознак свідчить, що настав час змінювати чи ремонтувати гальмівні диски. Наші висококваліфіковані фахівці після вивчення їхнього стану дадуть висновок – чи можливо провести відновлення. Адже будь-який диск має допустиму мінімальну товщину, задану виробником.
Наші токарі відновлять їхні робочі поверхні на високому професійному рівні. Тим більше, що встановлена ​​нами ціна на проточку гальмівних дисків у Києві здивує вас своєю доступністю.
Чому вигідно звертатися на завод «Метал Сервіс»
Наявність прогресивного токарного обладнання та штату високопрофесійних токарів помножена на величезний практичний досвід виконання різнохарактерних токарних робіт різного ступеня складності. Тому виконане нами відновлення гальмівних дисків за демократичною вартістю дозволить:
  • зменшити гальмівний шлях вашого автомобіля;
  • усунути биття поверхонь гальмівних дисків;
  • забезпечити безпечні умови гальмування;
  • унеможливить придбання дорогих гальмівних дисків.
Зроблене нашими висококваліфікованими токарями професійне проточування зношених гальмівних дисків у Києві дасть можливість вашому автомобілю проїхати ще не одну тисячу кілометрів за умови правильної експлуатації гальмівної системи.
Їх механічну обробку ми виготовляємо на високоточних прецизійних токарних верстатах. Це дозволяє забезпечити отримання точності робочих поверхонь дисків трохи більше 0,01 мм. Тривалість мехобробки прямо залежить від розміру виявлених дефектів. Але наші висококваліфіковані токарі намагаються зробити виконання цієї механічної операції за мінімально допустимий час у різний зручний для вас час.
Якщо ви роздумує – що робити для відновлення безпечної працездатності гальмівної системи, необхідно пам’ятати, що запропонована нами приваблива ціна на проточку зношених гальмівних дисків у Києві дозволить значно заощадити сімейний бюджет порівняно з придбанням нових.