Рубка металу

Рубка – це одна із слюсарних операцій, що здійснюються по металевій поверхні для поділу заготовки на частини, відділення будь-якої деталі від основного виробу, вирубування пазів, канавок тощо.

Рубка металу

Раніше рубка металу здійснювалася лише одним способом, – ручним. За допомогою зубила та важкого молотка, численними ударами по наміченій лінії, проводилося відділення деталей. Сучасні технології дозволяють робити цю операцію різними способами, лазерним, плазмовим, гільйотинним.
Переваги методу.
В даний час більш ефективного, доступного за ціною, надійного та вигідного способу рубки металу, ніж застосування гільйотини, не існує. Саме цей метод дозволяє отримати досить швидко та недорого необхідну кількість металевих заготовок для подальшого виробництва.
До основних переваг цього способу відносяться:
– Доступна ціна. Низька вартість забезпечується відносною дешевизною обладнання (у порівнянні, наприклад, з лазерними верстатами), а також невисокою собівартістю продукції.
– Висока швидкість. Після налаштування обладнання під задані розміри рубання листового металу або інших заготовок може здійснюватися безперервно та без втрати якості.
– Безвідходне виробництво. У процесі поділу металу на заготовки не утворюється стружка, відповідно, немає відходів, матеріал використовується більш економно і раціонально.
– Збереження властивостей металу. При плазмовій або лазерній обробці поверхня піддається сильному нагріванню, що впливає на фізико-механічні властивості металу, що погіршує якість тієї чи іншої заготівлі. При виконанні рубки листового металу, нагрівання не відбувається, отже, структура деталі залишається незмінною, зберігаючи високу міцність і надійність заготівлі.
Послуги рубки металу за допомогою гільйотини користуються попитом найбільш широко. Даний метод має лише один відносний недолік, це неможливість виконання деталі складної, фігурної форми. За допомогою гільйотинних ножиць, як правило, роблять заготовки найпростіших геометричних поверхонь. За всіма іншими параметрами та показниками, різання металів на гільйотині
– найбільш ефективний, простий та надійний спосіб, у якого, до всього іншого, ще й доступна ціна.
Різновиди обладнання.
Рубка металу гільйотиною може здійснюватися за допомогою різного обладнання, яке відрізняється способом на поверхню металевої заготовки. Розрізняють ручні, механічні та гідравлічні верстати.
Ручна гільйотина – це невеликий за розмірами верстат, здатний виконувати локальне різання матеріалу. Як правило, товщина заготовки не перевищує 0,3 мм. Ріжуча поверхня робить рубку під впливом механічного зусилля людини. Продуктивність такого обладнання невисока, але витрати на виготовлення деталей мінімальні. Рекомендується використовувати, якщо необхідно виготовити невелику партію заготовок з малою товщиною.
Електромеханічна гільйотина дозволяє працювати з металом завтовшки до 3,5мм і виконувати досить великий обсяг роботи за короткий проміжок часу.
Є варіант обладнання, що працює під впливом стисненого повітря. Продуктивність пневматичної гільйотини дещо нижча, товщина оброблюваного металу – від 1,25 до 2,0 мм.
Найпотужнішими, продуктивними та великими за розміром є гідравлічні гільйотини. Вони здатні точно, швидко та якісно розрізати метал із товщиною понад 4мм.
Вигідна пропозиція.
Завод металоконструкцій «Метал Сервіс» надає широкий спектр послуг з рубання металевих заготовок, виготовлення деталей з листового металу, що виконуються за допомогою гільйотини, забезпечуючи можливість швидко, якісно та недорого виготовити ті чи інші зразки, необхідні для подальшого виробництва.</div >

Рубка металу гільйотиною, що виконується на нашому виробництві, – це ідеальна точність зрізу, повна відсутність відходів та низька вартість при максимально швидкому виконанні замовлення.