Різання листового металу

Наша компанія надає послуги різання листового металу за декількома технологіями:

  1. Лазерна та плазмове різання листового металу.
  2. Гідроабразивне різання.
  3. Плазмове різання листового металу.

Кожна технологія обробки листового металу має переваги. Технологія різання лазером використовується для високоточної обробки металевих профілів за заданою формою. Завдяки використанню високотехнологічного обладнання можна обробляти метал із точністю до кількох мікронів. Однак лазерне різання листового металу досить дороге.

У той же час гідроабразивне різання набагато дешевше. Ця технологія дозволяє обробляти листи металу завтовшки до 8-10 см, що цілком достатньо більшості завдань. Для цього лист металу поринає в спеціальну камеру, наповнену рідиною. Верстат гідроабразивного різання подає струмінь води з абразивом під величезним тиском. Завдяки цьому метал охолоджується, що унеможливлює деформацію.

Плазмова порізка листового металу найдорожча та найточніша. Ця технологія використовується для створення високоточних виробів, які використовуються переважно на промислових об’єктах.

Нарізка листового металу

Якщо вам необхідне високоякісне професійне різання листового металу Київ – тоді звертайтеся до нашої компанії. Ми з радістю виконаємо ваше замовлення. Наша матеріально-технічна база дозволяє обробляти велику кількість виробів з листового металу за найнижчими цінами в Україні. Індивідуальний підхід та найвища якість – ось головні переваги послуг нашої компанії.

Наші спеціалісти можуть обробляти алюміній, сталь, мідь, дюраль, титан, оцинковану сталь та інші метали. Залежно від товщини та розміру листового металу, ми застосовуємо різні технології для досягнення кращого результату. При цьому порізка листового металу в Україні відрізняється низькою вартістю. Головне завдання нашої компанії – надання якісних послуг обробки металів за низькою ціною.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені – ваше замовлення буде виконано максимально якісно та в найстисліші терміни. Оптовим клієнтам надаються гарні знижки та вигідніші умови співпраці. Професійне різання листового металу в Києві – пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії.