Свердлильні верстати

Свердлильні верстати призначені для висвердлювання різних отворів, елементів деталей, виїмок та інших заглиблень.

Компанія «Метал Сервіс» забезпечить високу якість обробки металевих деталей за допомогою свердлильного верстата: отвори в суцільному матеріалі, зенкерування, а також розсвердлювання, розгортання отворів у заготівлі. За допомогою свердлильних верстатів здійснюється нарізування внутрішнього різьблення, вирізування дисків з металевого листа та інші подібні операції за допомогою свердлів, розгорток, зенкерів, плазмового різання, мітчиків та інших інструментів.

Можна з абсолютною впевненістю стверджувати, що свердлильний верстат є незамінним багатофункціональним інструментом у будівництві та різного виду обробки металу.

Досвідчені та висококваліфіковані співробітники нашої компанії виконують будь-які види робіт на свердлильному верстаті, при цьому гарантовано забезпечать високу якість та чітке дотримання вимог клієнта.

Використання свердлильних верстатів високої продуктивності та багаторічний досвід роботи з металевими виробами дозволяє компанії «Метал Сервіс» забезпечити своїм клієнтам справді якісні послуги.