Стелажі з нержавіючої сталі

Стелажі з нержавіючої сталі призначені для сушіння інвентарю та посуду в мийних відділеннях громадського харчування, а також для зберігання та складування харчових продуктів.
Ми виготовляємо стелажі у різноманітних варіантах конструктиву з урахуванням ваших побажань та можливістю внести зміни практично у будь-яку конструкцію. Виробництво стелажів – один із основних напрямків діяльності нашої компанії.
Стелажі з нержавіючої сталі Київ за бажанням замовника можна виконати з різною кількістю секцій.
Нержавіючі стелажі – це міцно, недорого та дуже зручно.
Протягом кількох років у Києві наша компанія є однією з провідних з виробництва та продажу металевих конструкцій та нержавіючих меблів, у тому числі і нержавіючих стелажів, будучи безперечним лідером. Тільки у нас ви можете купити будь-які нержавіючі меблі та стелажі бездоганної якості, при чому ціна значно нижча за ринкову.
Пропоновані нержавіючі стелажі складські, архівні та торгові використовуються, як правило, для складування роздрібних вантажів. Зазвичай стелажі з нержавіючої сталі для магазинів та складів засновані на збірно-розбірній конструкції, стійки якої виконані з нержавіючої сталі.
Стелажі з нержавіючої сталі
Для стійкості такої конструкції бажано раму стелажів зміцнювати за допомогою анкерних болтів до підлоги. Також у конструкціях нержавіючих стелажів використовують  зачіпні кронштейни, щоб надати їм більшої надійності та жорсткості. А завдяки перфорації нержавіючої рами можна варіювати міжполочні відстані в діапазоні 50 см.
Безперечні переваги нержавіючих стелажів такі:
  • Зручність монтажу та використання;
  • Не потребують спеціального догляду;
  • Доступна ціна та величезний вибір моделей (кутові та лінійні).
Завдяки сучасній технології обробки нержавіючих конструкцій вони довго не втрачають стійкість до механічних впливів та негативних агресивних факторів.