Стелажі

Стелажі є особливими стійками складної системної конструкції з опорами для зберігання різноманітних вантажів або продуктів на палетах. Найбільшого поширення набули металеві стелажі з фронтальним завантаженням. Причина в тому, що завдяки швидкому та зручному доступу до кожного вантажу та дуже дієвому використанню складської площі промислових приміщень ці конструкції можна назвати досконалими.

Інший тип, архівні стелажі металеві, в основному служать для зберігання величезних архівів з різноманітною документацією. Конструкція стелажів дозволяє встановити великі полиці для зручного зберігання потрібних вантажів чи продукції. Дані стелажі дуже прості в монтажі, причому з будь-яким числом ярусів, і мають симпатичний зовнішній вигляд.

Металеві стелажі

Наша компанія “Метал Сервіс” дає можливість придбати подібні металеві стелажі різного призначення і для всіх типів товарів. Зараз поширені торговельні металеві стелажі Київ, які відрізняються чималою зручністю у застосуванні, адже за допомогою комплектуючих можна скласти конструкції будь-якої конфігурації, правильно використовуючи торгові площі чи склади. Так що всю необхідну продукцію та торгове обладнання стелажі від нашої компанії надійно зберігатимуть тривалий час.

Всі металеві полиці та стелажі мають підвищену стійкість до небезпечної корозії, яка підтримується напиленням порошковою фарбою на нашому сучасному обладнанні. Але це не все. Високотехнологічна лінія виробництва дозволяє зафарбовувати вироби практично у будь-який колір. Фарбування можна піддавати складські полиці або стелажі для торгового центру, а також радіатори, грати, настил, диски та інші продукти та вироби з металу. Цей спосіб значно підвищує час служби металевих систем та компонентів. Стелажі, пофарбовані порошковою фарбою, у 2-3 рази стійкіші до робочих впливів, ніж прості.