Сходи металеві

Сходи приймають він досить великі навантаження, тому мають бути надійними. А для цього нічого не підійде краще, ніж такий матеріал, як метал, який здатний забезпечити не тільки надійність, а й безпеку.

Металеві сходи

Металеві сходи за всіх часів користувалися великою популярністю. Народне визнання сходів і плазмове різання отримали завдяки міцності та практичності металу, а також витонченості металевої конструкції.

Компанія Металлсервіс виробляє сходи залізні Київ під замовлення як для дому, так і для організацій і виробництв. Слід зазначити, що сходи для дому та для громадських організацій дуже відрізняються дизайном, який здатний органічно вписатися у фасад будівлі будь-якого планування.

У нашій компанії виробничі процеси схильні до строгого контролю для того, щоб проектування і реалізацію. d0%be%d0%b2%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-%d0%bc%d0%b5%d1%82%d0%b0%d0%bb%d0 %bb%d0%b8%d1%87%d0%b5%d1%81%d0%ba%d0%b8%d1%85-%d0%bb%d0%b5%d1%81%d1%82%d0% bd%d0%b8%d1%86/”>виробництво металевих сходів гарантувало зручність та безпеку під час їх експлуатації.

Слід зазначити, що промислові сходи у проектуванні вимагають використання конструктивного посилення, оскільки їх експлуатація надалі здійснюватиметься у жорстких умовах. Саме тому промислові сходи не мають зовнішньої привабливості, проте їх технічні характеристики не мають рівних.

Виробництво сходів із металу в нашій компанії здійснюється з виконанням усіх рекомендацій та дизайнерських фантазій замовників. У нас можна придбати вже готові або замовити металоконструкції, вибравши оптимально підходящий варіант з маси наявних фотографій в каталозі. Також можна замовити проектування сходів з подальшим виготовленням.

Сходи з металу в Києві

Всі виготовлені нами зовнішні та внутрішні сходи металеві мають зручне розташування перил, що забезпечує безпеку використання і дорослими, і дітьми.

Металеві сходи мають особливості та переваги:

  • Неймовірна міцність.
  • Підвищена зносостійкість.
  • Вогнестійкість.

У нас на складі завжди є кілька варіантів готових сходів. Також ми готові виконати сходи будь-якої складності за кресленням або ескізом замовника, при цьому гарантуємо надійність, якість та точне дотримання всіх вимог.