Сходи та перила

Наша компанія виготовляє тільки найкращі сходи та поручні з високоякісних сучасних матеріалів. Кваліфіковані експерти, застосовуючи високотехнологічне обладнання, зможуть виготовити потрібні сходи та інші металоконструкції, як за типовим проектом, так і за ексклюзивним. Проектування сходів, поручнів та металевих поручнів гармоніюватиме за стилем, а також ідеально впишеться в інтер’єр вашого будинку чи офісу. Наші фахівці здійснюють точні виміри прямо на об’єкті замовника, а наступна установка буде якісною і не вимагатиме багато вашого часу, а також плазмове різання.

Металеві внутрішні сходи – це, мабуть, один із найпопулярніших елементів архітектури будівель у сучасному світі. Саме зовнішні сходи вважаються візитною карткою, за якою судитимуть про оригінальність та естетичний смак господаря будинку, респектабельність фірми. Наша компанія готова запропонувати вам вигідні умови співпраці, яких ви більше не знайдете. Завдяки потужній виробничій базі ми маємо можливість виробляти поручні та сходи найвищої якості за низькою ціною. І навіть вид сходів у будинках, офісах, промислових будівлях заслуговує на особливу увагу. Стандартні бетоновані прольоти із заіржавілими поручнями може зіпсувати все. Потрібно вчасно подбати про те, щоб інтер’єр будівлі відповідав найвищим вимогам. Стиль металевих сходів може бути своєрідною родзинкою екстер’єру, а також підкреслить тонкий смак та розкішну дизайнерську ідею власників.

Сучасні сходи є втіленням повної функціональності та естетичної краси приміщення. Звертаючись до нашої компанії, ви робите свій будинок кращим!

Металеві сходи можуть мати різноманітний дизайн. Ми використовуємо якісне порошкове фарбування для виготовлення сходів, і ми маємо можливість збільшити колірну палітру за допомогою металообробки, ефекту позолоти, блиску та матового тону. Це дозволить вибрати виріб, що буде не тільки правильно служити вам довгі роки, але і успішно впишеться в єдину концепцію стилю будівлі. Такі сходи стануть барвистим елементом декору приміщення. Наша компанія виготовляє поручні та сходи, як за індивідуальним замовленням, так і за типовим кресленням. Залежно від ваших уподобань та цілей, ми зможемо надати вам найкраще, що є на ринку України.