Токарні верстати

Токарні верстати призначені для обробки металевих заготовок та інших матеріалів, що мають вигляд тіл обертання за допомогою різання (струмлення). Наша компанія пропонує послуги з виконання обточування, розточування конічних, циліндричних, фасонних поверхонь, нарізування різьблення, підрізування та обробки торців, свердління, розгортання, зенкерування отворів і т.д.

Принцип роботи токарного верстата полягає в отриманні обертання заготовки від шпинделя, ріжучий інструмент (різець) переміщається від ходового валу (або гвинта) разом із санчатами супорта, що обертаються завдяки механізму подачі. плазмового різання .

Висока якість обробки виробів із металу та відмінна швидкість виконання замовлення нашої компанії здійснюється за рахунок використання виключно високоякісної токарної обробки металу на високотехнологічних новітніх токарних верстатах.

Досвідчені фахівці компанії «Метал Сервіс» виготовлять будь-які необхідні металеві вироби на замовлення, як індивідуального, так і оптового замовлення. Більше того, вас приємно здивують низькі ціни у вигідному співвідношенні з найвищою якістю готових виробів, що зумовлено співпрацею «Метал Сервіс» безпосередньо з постачальниками металопрокату та металоконструкцій.