Токарні вироби на замовлення

Токарні вироби на замовлення Київ

Токарні вироби на замовлення Київ наша компанія виробляє на сучасних металорізальних верстатах, як правило, універсального типу. Точення здійснюється традиційним способом із застосуванням передових токарних різців, у тому числі із твердосплавними змінними пластинами та ельбором.
Токарні роботи – це найбільш поширений метод механічної обробки виробів методом різання, в результаті якого виходять токарні вироби. Здійснюються токарні роботи для обробки внутрішніх, зовнішніх, циліндричних, фасонних, конічних та торцевих металевих поверхонь шляхом виточування канавок і пазів, нарізування внутрішньої та зовнішньої різьблення, відрізки заготовки.
Способи обробки токарних виробів дуже різняться. Традиційний спосіб пропонує застосування твердосплавних пластин (змінних) та ельборів. Різці кріплять за допомогою гвинтів і клиноподібних затискачів, щоб виключити появу залишкової напруги і збільшити точність токарних робіт. Поздовжнє точення застосовується найчастіше, наприклад, для обробки різанням. Якщо токарні роботи здійснюються з метою обрізання або проточування канавок, то застосовують поперечне точення. У цьому випадку переміщення в просторі різця здійснюється перпендикулярно до осі обертання металевої заготовки.
Слід знати, що є важливі параметри, якими обов’язково має мати поверхню токарного виробу після здійснення токарних робіт – необхідна точність і шорсткість. Залежно від цих параметрів токарна робота забезпечує чорнову, тонку чи чистову обробку. Якість токарного виробу, що забезпечується токарною обробкою, залежить від кваліфікації персоналу та обладнання, що використовується.
Габарити заготівлі при виконанні токарних робіт рівні максимум: довжина – 2000 мм, діаметр – 800 мм.