Торгові павільйони та майданчики

Торгові павільйони

Торгівельні павільйони є окремо стоять металеві конструкції, які встановлюють зазвичай у вигідних для торгівлі місцях. У цьому їх є їхня основна відмінність від простих стаціонарних магазинів, розташованих зазвичай в адміністративних чи житлових будинках.
Павільйони є швидкомонтованими та швидкомонтованими конструкціями конструкціями (ШМБ). Вони дуже зручні, красиві та економічні.
Технологія будівництва таких торгових павільйонів може відрізнятися – це може бути полистова збірка, модульна конструкція або “сендвіч-панелі”.
Вибір підстави для торгового павільйону залежатиме, насамперед, від того, чи буде павільйон транспортуватися чи ні, оскільки найчастіше його встановлюють у місцях громадського скупчення. Підставою торгового павільйону може бути найпростіший фундамент – стрічковий, асфальт або навіть звичайні дорожні плити.
Сфера призначення торгових павільйонів:
  • адміністративні та офісні приміщення,
  • кафе та бістро,
  • торгові ряди та павільйони.
Всі торгові павільйони Київ не вимагають докладання особливих зусиль при встановленні, оскільки в більшості випадків це переносні конструкції і для монтажу цих міні-магазинів не потрібно здійснювати фундаментні роботи, а потрібний лише підсипаний або добре вирівняний майданчик .
Фахівці нашої компанії виставляють павільйони в рівень, підкладаючи при цьому металеві пластини або ж використовуючи під точки опори бруски-лаги.
Ціна, за якою кожен може купити у нас торгові павільйони приємно здивує вас. Ми виготовляємо торгові павільйони на замовлення з гарантією якості.