Трубогин

Трубогиб широко застосовується професіоналами у будівництві, ремонті та інших сферах діяльності. Використовувані в роботі нашої компанії як обладнання трубогиби дозволяють виробити згинання сталевих, мідних, алюмінієвих, металопластикових труб на кут до 180 градусів, при цьому діаметр оброблюваного матеріалу в деяких випадках досягає 50 см.

Незалежно від сфери діяльності (ремонт, будівництво, прокладання комунікацій, плазмового різання) виробництво регулярно потребує застосування даного виду обладнання. У цьому випадку компанія “Метал Сервіс” зарекомендувала себе виключно з позитивного боку. Трубогиб – це найкращий на сьогоднішній день пристрій для згинання різних труб та арматури.

Без трубогибів неможливо прокласти водо- та газопроводи, зробити всілякі огорожі, гойдалки, каркасні конструкції, меблі, тренажери, випустити автомобілі та мотоцикли! Це основа основ, без якої неможливо виконати більшість видів робіт з трубами та арматурами, саме тому трубозгинальні верстати широко застосовуються в будівельних та ремонтних сферах.

Наша компанія надає будь-які види робіт з використанням даного обладнання та чітким дотриманням умов та параметрів замовлення.