Фрезерні верстати

Фрезерні верстати, крім прямого призначення – фрезерування, виконують такі функції як розточування, свердління, зенкерування. Фрезерні верстати, що належать до групи металорізальних верстатів, призначені для обробки фасонних та плоских поверхонь, зубчастих коліс, тіл обертання та інших металевих заготовок.

Принцип роботи даного обладнання ґрунтується на обертанні фрези – головний рух та на відносному переміщенні фрези та заготівлі – рух подачі. До необхідних допоміжних рухів, пов’язаних безпосередньо з підготовкою до процесу плазмового різання, відносяться налаштування та налагодження верстата, його керування, закріплення та звільнення деталі, інструменту, підведення до оброблюваних поверхонь та відведення інструменту, рух приладів контролю розмірів автоматично тощо.

Професійна фрезерна обробка металу є головною складовою якісної обробки металевих деталей. «Метал Сервіс» виконає цей останній найважливіший етап робіт на фрезерному верстаті з обробки металу якісно, ​​швидко та з урахуванням ваших побажань. Ми створюємо виключно точні та якісні металеві вироби необхідної форми.