Фрезерні роботи

Фрезерні роботи
Фрезерні роботи є видом металообробки, що відноситься до обробки металу шляхом різання. На відміну від токарних робіт, фрезерні роботи мають принцип абсолютно протилежний: заготівлю закріплюють за допомогою верстатного оснащення на столі фрезерного обладнання або за допомогою пристроїв нерухомо. Обробний інструмент (різець, фреза і т.д.), що обертається навколо своєї осі, знімає шар металу із заготівлі за допомогою ріжучих пластин, які закріплені на інструменті. Універсальне фрезерне обладнання дозволяє виконувати горизонтальне, вертикальне і навіть під різними кутами фрезерування.
У компанії Металлсервіс (Київ) ви можете купити різні деталі, які виготовлені шляхом фрезерної обробки.
Жодне велике виробництво не зможе обійтися без такого потрібного виду металообробки, якою є фрезерна обробка. Спектр виробів, які виходять в результаті здійснення фрезерних робіт, вкрай широкий: це не тільки найпростіші вироби, які застосовують практично у всіх конструкціях (шпонки, лиски, шпонкові пази, пластини різного призначення, але й складніші як у виготовленні, так і конструктивно, будь-якого). роду літформи, пресформи, кронштейни, траверси тощо.
Фрезерна обробка металів також служить способом попередньої обробки перед наступними операціями: плоске шліфування, координатно-розточувальні роботи, які дозволяють отримати металовироби із значно вищою чистотою обробки, значно точнішими діаметральними розмірами та лініями.
Габаритні розміри металевих виробів, які можна обробляти на наших фрезерних верстатах за одну установку становлять  800х400х320мм. У нашій компанії діє дуже жорсткий контроль якості фрезерних робіт на всіх етапах обробки металу, що гарантує повну відповідність металовиробів вимогам клієнтів, при цьому якість та ціна продукції є дуже привабливою.
При потребі наші фахівці можуть надати вам висококваліфіковану допомогу у виробництві ваших виробів. Ви не тільки зможете дізнатись терміни виготовлення замовлення, його вартість, але й отримати іншу інформацію, яка вас цікавить. Ми приймаємо замовлення на виробництво одиничних деталей та партій дрібно та великосерійного виробництва.