Художнє кування металу

Ковкою називається високотемпературна обробка металу. Здійснюється вона наступним чином: метал нагрівається до кувальної температури (для кожного металу існує своя температура кування) і потім йому надається необхідна форма.

Ковка – це трудомісткий процес, в ході якого народжуються високоміцні і привабливі металеві вироби, виготовлені для того, щоб прикрашати своїм бездоганним виглядом як інтер’єр, так і екстер’єр. Кування металу в Києві – це старовинне мистецтво, яке вимагає до себе шанобливого ставлення.

Кування застосовується для найрізноманітніших цілей, тому способи металообробки бувають різні:
  • Звичайна ковка, при якій ущільнюють та надають необхідну форму предмету.
  • Зварювання – це кування, за допомогою якого зрощують пакети, які складаються з окремих металевих шматків, що нагріваються до вару.
  • Обтискання криць – вид кування, за допомогою якого проводиться ущільнення, зварювання та виділення шлаків із залізної маси.
Художня ковка металу Київ – це виготовлення справжніх витворів мистецтва, адже з грубого непривабливого металу під час цієї складної обробки виходять ніжні та естетично привабливі вироби, які зараз ми можемо бачити практично скрізь. Наприклад, ковані паркани, грати, сходи, перила, балкони, ковані альтанки, ліхтарі, ковані огорожі та багато іншого. Всі ці вироби витончені, неповторні, оригінальні, привабливі та стійкі до негативного впливу погодних явищ.
Кування металу художнє

Ковані вироби сьогодні дуже популярні і ними прикрашаються різні архітектурні споруди, будинки, ділянки та інтер’єр. Тому, якщо ви захотіли прикрасити кованим металевим виробом свій будинок або ділянку, то фахівці компанії Металсервіс завжди готові втілити будь-які ваші, навіть найзухваліші, фантазії в реальність. Будь-який кований елемент, будь то меблі чи бронедвері, столики чи ворота, лавки чи мангали, світильники чи навіси – всілякі металеві елементи будуть виготовлені швидко та якісно. За допомогою спеціального обладнання, інструментів та з використанням багаторічного досвіду професіоналів-майстрів, наші клієнти отримують якісні та витончені ковані вироби.