Шліфувальний верстат

Найважливіші заключні операції з виготовлення металовиробів виконуються за допомогою шліфувальних верстатів, завдяки яким оброблювана деталь і набуває остаточного вигляду готового виробу. Наша компанія спеціалізується на металообробці, тому шліфувальний верстат є обов’язковим обладнанням на нашому підприємстві.

За допомогою шліфувального верстата співробітники компанії «Метал Сервіс» зчистять шорсткості з металу, всілякі нерівності та надають металевій поверхні ідеальної гладкості. плазмового різання.

Принцип роботи даного верстата: обертання різних насадок: шліфувальних кругів, барабанів, шайб, полірувальних і абразивних кіл. Наявні різні насадки дозволяють комплексно підійти до процесу обробки об’єкта.

Використання найсучаснішого обладнання, здатного проводити не тільки шліфувальні роботи, а й операції з заточування, розрізання металовиробів за допомогою спеціальних насадок, дозволяє нашій компанії надавати найбільш широкий спектр послуг з даного виду обробки металу. Ідеально рівна поверхня металевих виробів! Винятково професійний підхід!