Штампування металу

Холодне штампування металу – це один з найсучасніших і передових методів, що дозволяють виготовляти різні деталі. Штампування металу Київ – це дуже точне, швидке та дешеве виготовлення металевих деталей.

Штампування 
Штампування буває двох видів:
  1. Роз’єднувальне штампування – це різання, рубка та пробивка металу, іншими словами, поділ металевого листа на частини.
  2. Формозмінне штампування (витяжка, формування, холодне видавлювання, згинання і т.д.). Спеціальними штампами чиниться тиск для того, щоб привести його до певного виду. Після такого штампування деталі виходять з-під штампу готовими.
Штампування металу дозволяє економити і час і гроші, оскільки обходиться значно дешевше і часу на виготовлення заданих деталей йде менше.
Позитивні якості холодного штампування
  • Виготовлення деталей здійснюється швидко, завдяки чому економиться час і ваші гроші;
  • Деталі однієї партії, які були виготовлені методом штампування металу, взаємозамінні, оскільки у вимірах не мають жодних розбіжностей;
  • За допомогою штампування можна проводити заготовки, які потім можна піддавати механічній обробці, зварюванню та пайці;
  • На виході виходить велика партія виробів.
Недоліки штампування
Насправді є один недолік цього методу виготовлення деталей, який є гідністю. Це однаковість виробів, отриманих шляхом холодного штампування. Звичайно ж, виготовлені таким способом деталі не матимуть художньої цінності та ексклюзивності, зате вони взаємозамінні, тому при необхідності завжди можна замінити одну на іншу.
Штампування металу
Компанія Метал Сервіс здійснює холодне штампування з гарантією якості та точності відповідності параметрам, заданим замовником. У нашій компанії працюють справжні професіонали, які в стислі терміни виготовлять на сучасному обладнанні на замовлення будь-якої складності деталі шляхом холодного штампування. І це далеко не все, що ми можемо виготовляти з металу! На нашому сайті ви зможете ознайомитись з повним спектром послуг, які ми надаємо.
Звернувшись до нашої компанії, ви можете бути впевнені в тому, що ваше замовлення буде виконане швидко, якісно та в повній відповідності до ваших вимог.